• 30 stycznia 2023

Wiodąca firma zajmująca się zarządzaniem danymi dotyczącymi łańcucha dostaw powiększyła się o weterana branży technologicznej Dave'a Curleya, który objął stanowisko dyrektora ds. przychodów, oraz znanego na całym świecie eksperta ds. polityki Stevena Andrewsa, który będzie doradzał w zakresie przepisów środowiskowych.

OTTAWA, 25 lipca 2019 r. - Assent Compliancetwórcy wiodącej na świecie platformy do zarządzania danymi dotyczącymi łańcucha dostaw, ogłosili dziś, że wzmocnili swoje zespoły kierownicze i regulacyjne, obejmując stanowisko Dave'a Curley'a jako dyrektora ds. przychodów oraz Stevena Andrewsa jako Subject Matter Experta w zakresie zarządzania środowiskiem. Dzięki tym nowym osobom firma kontynuuje swój stały rozwój, aby sprostać wymaganiom rynku międzynarodowego.

"Od czasu pozyskania największej kanadyjskiej transakcji inwestycyjnej w 2018 r., gwałtownie zwiększyliśmy skalę naszej działalności, rozszerzając ją na nowe rynki" - powiedział prezes Andrew Waitman. "Aby to osiągnąć, zatrudniamy najlepszych z najlepszych, a zarówno Dave, jak i Steve są wieloletnimi liderami w swoich dziedzinach".

Dave Curley mianowany Dyrektorem ds. Przychodów, który poprowadzi globalną ekspansję

Dave jest znakomitym dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu, ma ponad 25 lat doświadczenia na wyższych stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem w wielu firmach zajmujących się oprogramowaniem i sprzętem, takich jak Mxi Technologies (IFS), QNX (Blackberry QNX) i Mitel. Jego bogate doświadczenie na rynku w przemyśle lotniczym, automatyki przemysłowej, urządzeń medycznych i motoryzacyjnym pozwoli firmie Assent na szybkie i spójne reagowanie w miarę rozwoju rynków.

"Z przyjemnością witam Dave'a jako najnowszego członka naszego światowej klasy zespołu wykonawczego," powiedział Waitman. "Biorąc pod uwagę jego bogate doświadczenie, cieszę się, że Dave poprowadzi naszą strategię wejścia na rynek w miarę naszego dalszego rozwoju i odegra aktywną rolę w definiowaniu i tworzeniu wschodzącej kategorii zarządzania danymi łańcucha dostaw."

Steven Andrews wnosi nacisk na kwestie legislacyjne do wiodącego w branży zespołu regulacyjnego

Steve, uznany na arenie międzynarodowej ekspert, ma ponad 17-letnie doświadczenie w tworzeniu polityki UE w zakresie zrównoważonego rozwoju, produktów, odpadów i recyklingu. Jako były wicedyrektor Wydziału Zasobów i Odpadów w brytyjskim Departamencie Środowiska, Żywności i Spraw Wiejskich był odpowiedzialny za rozwój i egzekwowanie polityki, zwłaszcza w zakresie ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (Restriction of Hazardous Substances). (RoHS) oraz dyrektywy w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE). Steve będzie doradzał rosnącej sieci globalnych klientów firmy Assent w zakresie zgodności produktów z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

"W miarę wprowadzania nowych przepisów środowiskowych związanych ze zgodnością produktów z przepisami, Steve jest idealnym uzupełnieniem naszego rozbudowanego zespołu ekspertów ds. regulacji", powiedział James Calder, wiceprezes ds. zgodności i programów regulacyjnych w firmie Assent. "Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w świecie prawodawstwa, polityki i początków tych tematów, Steve wnosi świeże spojrzenie dla naszych klientów i partnerów zajmujących się kwestiami zgodności środowiskowej."


O Assent Compliance

Assent Compliance jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania danymi w łańcuchu dostaw. Łącząc najnowocześniejsze technologie z rozległym doświadczeniem w zakresie łańcucha dostaw, Assent pomaga firmom gromadzić i zarządzać danymi stron trzecich w celu ochrony marek korporacyjnych, zwiększenia dostępności rynku oraz zmniejszenia ryzyka operacyjnego i finansowego. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.assent.com.

Top