• 30 stycznia 2023

Ottawa, Kanada

Assent Compliance ma przyjemność poinformować, że zajęła 160 miejsce w rankingu 2020 Report on Business wśród najlepiej rozwijających się firm w Kanadzie.

Ranking Najlepiej Rozwijających się Firm w Kanadzie ocenia kanadyjskie firmy na podstawie trzyletniego wzrostu przychodów. Assent Compliance zdobył swoje miejsce dzięki trzyletniemu wzrostowi o 286%.

Jesteśmy dumni, że wraz z innymi kanadyjskimi firmami zostaliśmy wyróżnieni za wyjątkowy wzrost naszej działalności", powiedział Andrew Waitman, Dyrektor Generalny Assent. Jako firma napędzamy transformację cyfrową w łańcuchu dostaw poprzez innowacje i wizjonerski rozwój produktów, co pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać ten wzrost.

Zapoczątkowany w 2019 r. redakcyjny ranking Canada's Top Growing Companies nagradza osiągnięcia przedsiębiorców poprzez identyfikację i wzmacnianie sukcesu niezależnych, nastawionych na wzrost firm w Kanadzie. Jest to program dobrowolny; aby się do niego zakwalifikować, firmy muszą przejść szczegółowy proces aplikacyjny. W sumie w tegorocznym rankingu znalazło się 400 firm.

Pełny ranking 2020 oraz towarzyszące mu relacje redakcyjne są opublikowane w październikowym wydaniu magazynu Report on Business, który jest już dostępny oraz na stronie internetowej tgam.ca/TopGrowing.

Historie najlepiej rozwijających się firm w Kanadzie są warte opowiedzenia w każdym czasie, ale są szczególnie istotne w obliczu pandemii COVID-19, mówi James Cowan, redaktor magazynu Report on Business. W czasie, gdy firmy pracują nad odbudową gospodarki, ich odporność i innowacyjność stanowią istotną lekturę.

Każdy lider biznesowy szukający inspiracji powinien spojrzeć nie dalej niż na 400 firm, które znalazły się w tegorocznym rankingu Report on Business, obejmującym najlepiej rozwijające się firmy w Kanadzie, mówi Phillip Crawley, wydawca i dyrektor generalny The Globe and Mail. Ich rozwój sprawia, że Kanada staje się lepszym miejscem, a my jesteśmy dumni, że możemy przedstawić ich historie naszym czytelnikom.

O The Globe and Mail

The Globe and Mail jest najważniejszą kanadyjską firmą medialną, która od 1844 r. prowadzi narodową dyskusję i powoduje zmiany w polityce poprzez odważne i niezależne dziennikarstwo. Dzięki wielokrotnie nagradzanym relacjom z życia gospodarczego, politycznego i krajowego, gazeta The Globe and Mail dociera co tydzień do 5,9 miliona czytelników w formie drukowanej lub cyfrowej, a magazyn Report on Business do 2,1 miliona czytelników w formie drukowanej i cyfrowej w każdym wydaniu. Inwestycje The Globe and Mail w innowacyjną naukę o danych oznaczają, że w miarę jak świat się zmienia, zmienia się także The Globe. Właścicielem The Globe and Mail jest Woodbridge, inwestycyjna część rodziny Thomson.

O Assent Compliance

Assent Compliance jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania danymi dotyczącymi łańcucha dostaw. Assent, z siedzibą w Ottawie, w Kanadzie, łączy najnowocześniejsze technologie z rozległym doświadczeniem w zakresie łańcucha dostaw, oferując rozwiązania SaaS do zarządzania danymi stron trzecich w celu ochrony marek korporacyjnych, zwiększenia dostępności rynku oraz zmniejszenia ryzyka operacyjnego i finansowego.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś.

Top