• 30 stycznia 2023

Dzięki pozyskaniu ponad 100 milionów USD z Warburg Pincus, wiodącej globalnej firmy private equity, Assent nadal jest pionierem w dziedzinie zarządzania danymi dotyczącymi łańcucha dostaw.

To już trzecia udana runda finansowania Assent w ciągu trzech lat. Inwestycja Warburg Pincus podkreśla pozycję firmy jako lidera w dziedzinie zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, pomagając klientom na całym świecie w zmniejszaniu ryzyka związanego z działalnością stron trzecich na globalnym rynku. Umożliwi ona firmie Assent dalszy rozwój wiodącej na rynku platformy do zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, która pozwala firmom gromadzić dane w celu identyfikacji i oceny odpowiedzialności społecznej biznesu, zgodności produktu z przepisami oraz ryzyka związanego z zarządzaniem dostawcami.

"Innowacyjna oferta technologiczna Assent i niezrównana wiedza z zakresu regulacji prawnych przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy i ugruntowały jej pozycję lidera w sektorze zarządzania danymi dotyczącymi łańcucha dostaw" - powiedział Justin Sadrian, Dyrektor Zarządzający, Warburg Pincus. "Firma przeniosła przejrzystość łańcucha dostaw na nowy poziom i stworzyła platformę, która jest liderem w swojej kategorii. Dzięki temu Assent zyskał znakomitą reputację jako dostawca światowej klasy rozwiązań i wsparcia dla klientów, dzięki czemu jest wybierany jako partner przez firmy z listy S&P 500 na całym świecie. Cieszymy się na współpracę z zespołem zarządzającym Assent, gdy firma rozpocznie kolejny rozdział rozwoju."

"Jesteśmy zachwyceni współpracą z Warburg Pincus - jedną z wiodących firm typu growth equity na świecie" - powiedział Andrew Waitman, Dyrektor Generalny Assent Compliance. "Godne pozazdroszczenia doświadczenie Warburga w dziedzinie oprogramowania uzupełnia naszą niezwykłą wiedzę w zakresie zarządzania danymi łańcucha dostaw, co pozwoli kontynuować i przyspieszyć szybki rozwój Assent. Przemyślany wybór Assent umacnia naszą pozycję lidera na rynku i umożliwi nam dalsze dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które chronią firmy przed ryzykiem ze strony osób trzecich w ich łańcuchach dostaw."

BDC Capital, Greenspring Associates, OpenText Enterprise Application Fund (OTEAF) oraz Volition Capital pozostaną inwestorami w firmie, co jest wyrazem ich stałego zaufania do Assent. Członkowie zespołu zarządzającego Assent również zachowają swoje udziały.

Assent Compliance jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, dostarczającym rozwiązania SaaS dla przedsiębiorstw, które pomagają firmom uprościć ich łańcuch dostaw. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii i rozległej wiedzy na temat łańcucha dostaw, rozwiązania Assent zarządzają danymi stron trzecich w celu ochrony marek firmowych, zwiększenia dostępności rynku oraz zmniejszenia ryzyka operacyjnego i finansowego. Platforma Assent Compliance automatyzuje zarządzanie danymi w łańcuchu dostaw, zwiększając przejrzystość łańcucha dostaw i pomagając firmom reagować na znaczną ilość danych oraz wymagania regulacyjne, z którymi się stykają.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową pod adresem assent.com.

Top