• 30 stycznia 2023

Zgodność z przepisami kontynuuje swoje dążenie do innowacji i doskonałości w zarządzania danymi łańcucha dostaw dzięki pozyskaniu 40 milionów USD w ramach finansowania rozwoju.

Inwestycja jest prowadzona przez Greenspring Associatesprzy udziale obecnych inwestorów Volition CapitalPonadto w inwestycji biorą udział OpenText Enterprise Application Fund (OTEAF), Business Development Bank of Canada (BDC), National Research Council of Canada Industrial Research Assistance Program (NRC-IRAP), Royal Bank of Canada (RBC) oraz inwestorzy prywatni.

Assent Compliance zapewnia kompleksowe zarządzanie danymi w łańcuchu dostaw zarządzanie platformę zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, umożliwiającą organizacjom gromadzenie danych dotyczących zgodności produktów, społecznej odpowiedzialności biznesu i ryzyka dostawców.


"Assent Compliance zademonstrował swoje możliwości dzięki udokumentowanym sukcesom we współpracy z najlepszymi klientami i dalej umacnia swoją pozycję globalnego lidera na rynku automatyzacji danych dotyczących łańcucha dostaw.


"Assent Compliance to firma, która stoi u progu dokonania wielkich rzeczy", powiedział John Avirett z Greenspring Associates. "Ich korzenie są osadzone w silnym przywództwie i pozytywnej kulturze korporacyjnej, mają wiodący na rynku produkt i mogą pochwalić się imponującą historią sukcesów z niektórymi z największych i najlepszych firm na świecie. Cieszymy się, że możemy współpracować z zespołem Assent i być częścią jego wyjątkowego wzrostu."

Finansowanie umożliwi firmie Assent Compliance inwestowanie w swoją platformę, która obejmuje oprogramowanie do inspekcji i audytów, bazę danych kontaktów i części, wbudowany system zarządzania uczeniem się, solidny menedżer kampanii oraz portal wymiany danych dostawców. Assent planuje zwiększyć liczbę pracowników we wszystkich działach, szczególnie w dziale badań i rozwoju oraz zarządzania produktem. Przy obecnym zatrudnieniu na poziomie 225 osób, wzrost ten będzie wiązał się z zatrudnieniem kolejnych nowych pracowników w ciągu najbliższych miesięcy.

"To najlepszy czas na szybki rozwój globalnej firmy SaaS", powiedział Andrew Waitman, CEO Assent Compliance. "Dzięki Greenspring i naszym grupom inwestycyjnym zapewniamy dodatkowy kapitał na rozwój, kontynuujemy skalowanie i zdobywamy masę krytyczną, aby rozwijać nasze partnerstwo z najlepszymi firmami na świecie, chroniąc ich marki i zapewniając im nieskrępowany dostęp do globalnych rynków."

Globalne łańcuchy dostaw są złożone. Firmy są często zobowiązane, na mocy prawa, do badania swoich łańcuchów dostaw, aby upewnić się, że materiały są pozyskiwane w sposób etyczny, pracownicy są traktowani sprawiedliwie, produkty są bezpieczne, a ich wpływ na środowisko jest ograniczony. Obecnie Assent współpracuje z ponad 40 procentami firm z listy S&P 500 oraz siecią ponad 300 000 dostawców na całym świecie, aby zapewnić zgodność z tymi przepisami.

Firma pomaga klientom we wprowadzaniu najlepszych praktyk do ich programów zgodności i dostarcza im narzędzia do zbierania i analizowania danych z ich łańcuchów dostaw w sposób efektywny, bez ponoszenia ekstrawaganckich kosztów. Assent Compliance zapewnia również szkolenia i materiały edukacyjne dla firm i dostawców, aby mogli oni wyprzedzać regulacje prawne dzięki wewnętrznie opracowanemu, zintegrowanemu systemowi zarządzania nauczaniem.

W obliczu zmieniającego się globalnego krajobrazu regulacyjnego, firmy zwracają się do Assent Compliance, aby odegrać integralną rolę w gromadzeniu danych dotyczących łańcucha dostaw, analizie ryzyka, edukacji i programach zgodności oraz w celu zwiększenia przejrzystości pomiędzy firmami.

"Assent Compliance udowodniło swoje możliwości, odnosząc sukcesy w pracy z klientami najwyższej klasy" - powiedział Sean Cantwell z Volition Capital. "Dzięki wsparciu znakomitego konsorcjum inwestorów, Assent ma wyjątkową okazję, aby umocnić się na pozycji globalnego lidera na rynku automatyzacji danych dotyczących łańcucha dostaw".

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową pod adresem assent.com.

Top