• 17 kwietnia 2024

HCL Etykiety z dumą ogłasza dodanie nowego produktu, który jest teraz przedstawiony na naszej stronie internetowej!

Specjalizujemy się w etykietach bezpieczeństwa chemicznego zgodnych z GHS dla pojemników wtórnych - co może być lepszego niż zaoferowanie naszym klientom możliwości zakupu wstępnie oznakowanej butelki z pojemnikiem wtórnym?

Teraz wprowadzamy wstępnie oznakowane i niestandardowe butelki GHS Chemical Spray Bottles w rozmiarach 16oz, 24oz i 32oz. Każda butelka jest dostarczana z niezwykle trwałym i regulowanym rozpylaczem, jak również zwykłą zakrętką, która uszczelnia zawartość wewnątrz.

Wtórne pojemniki na chemikalia muszą być oznakowane etykietą bezpieczeństwa chemicznego zgodną z GHS/OSHA. Kiedy chemikalia są pobierane z głównego pojemnika od producenta, a zawartość jest rozdzielana na mniejsze pojemniki, te mniejsze pojemniki są uważane za wtórne.

chemikalia

HCL Labels pozwala Ci pominąć trudne zadanie organizacyjne sortowania i etykietowania chemikaliów. Zamów wstępnie oznakowaną butelkę GHS z rozpylaczem lub dostarcz swoją kartę charakterystyki do HCL już dziś i utrzymuj swoje chemikalia w porządku i zgodności z przepisami. Kup butelki z rozpylaczem GHS tutaj.

Niższa opłata za instalację dla wszystkich tłumaczeń na języki obce.

HCL Labels rozpoznaje i wspiera różnorodność wszystkich środowisk pracy. Chętnie przetłumaczymy każdą interesującą nas etykietę na język, który najlepiej pasuje do Twojego zakładu pracy.

Wszystkie tłumaczenia na języki obce są objęte jednorazową opłatą w wysokości 49 USD za etykietę. Ta nowa niska cena jest niższa od 125 USD za etykietę! Daj nam znać, na jaki język chcesz przetłumaczyć etykietę, a my z przyjemnością przetłumaczymy ją dla Ciebie!

Zobacz więcej na stronie: http://doradztwochemiczne.pl/

Top